Organizasyon işleri yapan 24 yaşındaki genç adam, hayatının kadınına öyle bir evlenme teklifinde bulundu ki, genç kadın ilk başta çok şaşırdı, ardından da çok sevindi. Yoldan geçen sevgilisini giydiği Mickey Mouse kostümüyle durduran genç adam, konfetiler ve güller eşliğinde diz çökerek evlenme teklifinde bulundu.

SÜRPRİZ EVLENME TEKLİFİ

Organizatör Samet Karataş (24), sevgilisine sürpriz bir evlenme teklifi yapmak istedi. Genç adam yoldan geçen sevgilisi Sevgi Oruç (18)'i giydiği Mickey Mouse kostümüyle durdurarak önünde diz çöktü ve bir demet kırmızı gül verdi. Bu sırada gen adamın arkadaşlarıda konfetiler patlatarak genç kızın başından aşağıya gül yaprakları serpiştirdi. Yaşadıkları karşısında şaşıran ve çok sevinen genç kıza, sevgilisi Samet Karataş, cebinden çıkardığı tek taş yüzüğü uzatarak evlenme teklifinde bulundu.

ÇOK MUTLU OLDUM

Cadde ortasında gerçekleşen evlenme teklifini, kaçırmak istemeyen vatandaşlar olayı ölümsüzleştirmek için cep telefonlarına sarıldı. 'Seni seviyorum Sevgim benimle evlenir misin' dövizinin de açılmasıyla, teklifi kabul eden genç kız sevgilisine sarılarak çok mutluluk dolu anlar yaşadılar. Aldığı teklife çok sevinen Sevgi Oruç, "Benim için çok güzel bir duygu. Gülleri uzatınca elinden tanıdım. Çok mutlu oldum" ifadelerini kullandı.

kaynak(sondakika)