Şırnak'ta hain teröristler tarafından tuzaklanan patlayıcının patlatılması sonucunda, şehit olan Jandarma Sağlık Astsubay Kıdemli Çavuş Murat Erdi Eker'in Mersin'de ki baba evine ateş düştü.

AYNI ANDA ACI HABERİ ALDILAR

Şehidin Mersin Toroslar İlçesine bağlı Tozkoparan Mahallesinde oturan anne ve babasına acı haber yetkililer tarafından verildi. Şehidin Ankara'da ki evine de şahadet haberi aynı anlarda ulaştı. Şehidin eşi aldığı acı haber karşısında sinir krizi geçirerek gözyaşlarını tutamazken, teröre lanet yağrdırdı. Baba ocağı Mersin'de de aldıkları acı haberle yıkılan aileyi komşuları ve yakınları sakinleştirmeye çalıştı. Tüm mahalle hep bir ağızdan teröre lanet yağdırdı.

YENİLECEKSİNİZ, TOPLANIP CEHENNEME SÜRÜLECEKSİNİZ

Türk Bayrağı çekilen baba ocağına, acı haberi duyan aile yakınları akın ederek taziye mesajlarını iletti. Şehidin evine yakın bir yerde bulunan Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna'da Şehidin baba ocağına gelerek aileye başsağlığı diledi. Şehidin sosyal paylaşım sitesinde ise son olarak "De ki; Ey kafirler, yenileceksiniz ve toplanıp cehenneme sürüleceksiniz" mesajını yayınladığı görüldü.

kaynak(sondakika)