MÜSİAD Mersin Şubesi ve Deniz Feneri Derneği ile birlikte organize edilen ve ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştırmayı amaçlayan etkinlik kapsamında Ramazan öncesi, muhtaç ailelere ulaştırılmak üzere 6 tır dolusu gıda yardımı yola çıktı.

 

YARDIMLARIMIZ DEVAM EDECEK

 

Yurt içinde ve dışında yardımlarını yapmaya devam eden Deniz Feneri Derneği, adına konuşan Deniz Feneri Afet Koordinasyon Sorumlusu Doğan Selçuk, insani yardım kampanyalarının her fırsatta devam ettiğini vurgulayarak bu kampanyaya destek olan herkese teşekkür etti.

 

MÜSİAD MERSİN ŞUBESİ 1 TIR GIDA YARDIMI YAPTI

 

MÜSİAD Mersin Şubesi Başkanı, Yusuf Yılmaz da konu ile ilgili olarak, Kampanyaya 1 tır gıda yardımlı yaptıklarını söyleyerek  "Hazırlanan bu yardım kolilerinde bir aileye yetecek kadar gıda ve ihtiyaç malzemeleri var. Bu tür yardımlar devam edecek.  Türkiye büyük bir ülke. Hayırda yarışma konusunda bizlere destek olan birçok iş adamımız var. Onlara da teşekkürlerimizi iletiyorum." şeklinde konuştu.

Daha sonra yardım kolisi dolu 6 tır,  İstanbul, Halep,  Erzurum,  İzmir ve  Antalya'daki muhtaç ailelere ulaştırılmak üzere yola çıktı.

 

kaynak(sondakika)