Mersin'de öz annesi tarafından işkence derecesinde dayak yiyen, ağza alınmayacak laflara ve hakaretlere maruz kalan, küçük kızın yaşadığı işkence an ve an kameralara yansıdı.

MERSİN'DE ÖZ ANNE DEHŞETİ

Elimize ulaşan bilgilere göre, Mersin'de bir sosyal medya hesabında, ''Mersin'de öz anne dehşeti'' başlığı altında paylaşılan bir video büyük tepkilere sebep oldu. Kamera kaydında, Öz annesi olduğunu tahmin ettiğimiz bir kadın küçük kızına resmen işkence yapıyor ve ağza alınmayacak hakaretlerde bulunuyor.

KONUŞMALAR DEHŞET VERİCİ

Sözde Annenin ağzından çıkan ve kameraya yansıyan konuşma şöyle, "Herkesin dayağını yiye yiye büyüyesin inşallah. S.....r git. Bir sus ya. Seni öyle köşe köylerde büyüteceğim ağzına s.....n çocuğu. Senin Allah belanı versin sen öyle rezil bir çocuksun. Gün yüzü görmeyesin inşallah. Böyle bir rezillikle geçinesin inşallah. Bu benim bedduamı alıyor ya bu adam olmaz bu nankör. Uğursuz. Kendi başını ye inşallah. Haram çocuksun sen. Sen bir gün, gün yüzü görmeden gideceksin. Öldürmem lazım seni. Senin Allah belanı versin de kurtulacağım. Seni deli edeceğim. Seni dövmüyorum ha, seni bir gün öldüreceğim"

kaynak(sondakika)