Mersin'in Erdemli İlçesinde turizmci olarak çalışan Murat Bayram isimli şahıs, borçları yüzünden eşiyle tartışma yaşadı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesinden sonra cinnet getiren adam, eşini, 6 yaşındaki oğlunu, 4 yaşındaki kızını tabancayla öldürdükten sonra intihar etti.

CİNNET GETİRDİ

Elimize ulaşan bilgiye göre, Mersin'in Erdemli İlçesine bağlı Akdeniz Mahalesi İmam Hatip Sokak'taki Eren Apartmanı 5. katında 2 çocuğu ve eşi ile birlikte oturan Murat Bayram isimli turizimci, eşi ile borçları yüzünden tartışma yaşadı. Bunalıma giren ve borçlarını ödemede büyük sıkıntı yaşayan adamın eşi ile tartışması büyümeye başlayınca Murat Bayram cinnet getirdi. Evdeki silahını alarak eşini, 6 yaşındaki oğlunu ve 4 yaşındaki kızını öldürdükten sonra intihar etti. 

KÜÇÜK ÇOCUKLARA DA KIYDI

Evden yükselen silah sesleri üzerine çiftin komşuları polise haber verdi. Olay yerine gelen ekipler evin kapısını uzun süre çaldı yanıt alamayınca çilingir yardımı ile kapı açıldı. Eve giren ekipler korkunç tablo ile karşılaştı. Evde Murat Bayram eşi Sultan Bayram ile çocukları Mehmet Ali Bayram ve Zeynep Bayram'ın cansız bedenleri ile karşılaştı. Savcı tarafından olay yeri incelemelerinin ardından cenazeler, Erdemli Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

 

kaynak(sondakika)