Mersin'in Yenişehir İlçesinde  Halil İbrahim A. isimli cani, karısını benzin döküp yakmıştı. Vücudunun %65'i yanan, durumu ağır olan ve hayati tehlikesi devam eden talihsiz kadın ne yazık ki yaşamını yitirdi.

YAŞAM MÜCADELESİNİ KAYBETTİ

Elimize ulaşan bilgiye göre, Mersin'in Yenişehir İlçesinde meydana gelen feci olayda, kocasının uyuşturucu ekimi ve satışı yaptığını öğrenen 25 yaşındaki 3 çocuk annesi, Emine A. kocasına bu kötü işi yapmaması konusunda ithamda bulundu ve babasına söylemekle tehdit etti. Bunun üzerine çılgına dönen Halil İbrahim A. isimli cani adam, Önce eşi, Emine A.'yı ''babana söylersen senide babanı da öldürürüm'' diye tehdit etti. Babasına zarar gelmesinden korkan kadın, eşinin yaptığı bu işi kız kardeşi ile paylaştı. Geçen pazar aynı binada oturan komşuları evin damına çıkmak isteyince karı ve koca arasında tartışma başladı. Halil İbrahim A. dama bizden başka kimse çıkmayacak' dedi. Eşi Emine A. ise burada pis işlerini yapmamasını istedi.

 

Daha sonra kardeşi ile dışarı çıkan cani koca 1 pet şişe benzinle eve gelerek eşini ve evi ateşe verdi. Vücudunun % 65'i yanan ve genel durumu kötü olan talihsiz kadın Adana'da tedavi a gördüğü hastanede tüm müdahalelere rağmen, verdiği hayat mücadelesini kaybetti.

kaynak(haberler.com)