Mersin'de görev yapan 27 yaşındaki Çevik Kuvvet Polis memuru Tuğçe İnceler, henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı, beylik silahı ile intihar etti.

 

Elimize ulaşan bilgiye göre, Mersin'de Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nde 2 yıldır görev yapan polis memuru Tuğçe  İnceler, dün akşam odasında beylik silahıyla intihar etti.  Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

ODADAN SİLAH SESİ GELDİ

Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nde 2 yıldır görev yapan Tuğçe  İnceler, dün akşam saatlerinde, meslektaşı Gülnaz Bora ile merkez  Mezitli ilçesi Yeni Mahalle'ndeki birlikte oturdukları eve geldi.  İnceler, kendi gibi polis olan ve yanlarına misafir olarak gelen kardeşi Melike  İnceler ile bir süre sohbet ettikten sonra, dinlenmek için odasına geçti. Bir süre sonra Tuğçe  İnceler'in odasından silah sesi geldi.

 

YAPILAN TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

Odaya koşan kardeşi ile arkadaşı, Tuğçe  İnceler'i yerde kanlar içinde bulup, ambulans çağırdı. Gelen ambulansla hastaneye götürülen polis memuru Tuğçe  İnceler, yapılan müdahaleye karşın kurtarılamadı. Tuğçe  İnceler'in neden intihar ettiğinin belirlenmesi için soruşturma başlatıldı.

kaynak(sondakika)