AK Parti yeni İl Başkanı Cesim Ercik, Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nu hafta sonu Mersin ziyaretinde yalnız bırakmayan Mersinli hemşehrilerine teşekkür etti.

HEMŞEHRİLERİME TEŞEKKÜR EDERİM

Konu ile ilgili olarak yazılı bir açıklama yapan Başkan Ercik, "İlimize teşrif eden devlet büyüklerimizi ağırlayan kentimizde bayram havası esti" diyen Ercik, partili-partisiz tüm halkın Elvan ve Eroğlu'nu karşılamanın heyecanını yaşadığını kaydederek, "Sayın Başbakan Yardımcımızı ve Bakanımızı yalnız bırakmayan hemşehrilerimize teşekkür ederim" dedi.

BÜYÜK MÜJDELER VERDİLER

Bu ziyaretin ilimiz için çok önemli olduğu ifade eden Ercik, "İlimiz devletimizin büyüklerini sıklıkla ağırlayan bir kent oldu. 9 tesisin temel atma, 1 tesisinde açılışı için Başbakan Yardımcımız Lütfi Elvan ile Orman ve Su İşleri Bakanımız  Veysel Eroğlu'nu ağırlayan  Mersin, birçok kazanımı da sağladı. İlimize teşrif eden devlet büyüklerimiz, kentimizin hızla ilerlemesi için büyük müjdeler verdiler. Bunların yanında bakanlarımız da ilimizi her zaman destekliyor ve yalnız bırakmıyorlar. Bundan sonraki süreçte de kentimizin en güzel yerlere gelmesi ve sorunlarımızı anlatmak adına devlet büyüklerimizi ağırlamaya devam edeceğiz" ifadelerine yer verdi.

İLİMİZ MARKA OLACAK

Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan'ın, başta  Mersin olmak üzere  Türkiye için başarılı çalışmalara imza attığını söyleyen Cesim Ercik,  "Özellikle bölgemizde merakla beklenen projelerin hayata geçirilmesi noktasında Sayın Başbakan Yardımcımızın önemli bir misyon üstleneceğine inanıyorum. Başta  Mersinolmak üzere  Türkiye için başarılı çalışmalara imza atacaktır.  Mersin'in geleceği, hayalleri ile ilgili projeleri ortaya koyarak ilimizi çağdaş, dünyada marka olabilecek bir yer haline getirmeye hazırız." ifadeleri ile konuşmasını tamamladı.

kaynak(sondakika)