Kısa bir süre önce Mersin AK Parti İl Başkanlığı görevine atanan eski AK Parti Akdeniz İlçe Başkanı Cesim Ercik, görevi devraldığı İsmail Taşpınar'a teşekkür ederek, Mersin'de çalışmalarını hızla sürdüreceğini ifade etti.

İNSANI YAŞAT Kİ, DEVLET YAŞASIN

Yeni görevinden dolayı gelen tebrikleri kabul eden Ercik, yaptığı açıklamada, "İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın' anlayışını siyasetin merkezine yerleştiren bir misyonun temsilcileri olan bizler, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milletimizin talepleri ve menfaatleri doğrultusunda çalışmaktan geri kalmayacağız" dedi.

GÜÇLÜ KADROLARLA ÇALIŞAMAYA DEVAM

AK Parti'nin Türkiye ve Mersin genelinde güçlü kadrolarla çalışmalarına devam edeceğini söyleyen Ercik, konuşmasına şöyle devam etti. "Mersin'de bizler  AK Parti teşkilatı olarak, milletvekillerimiz, belediye meclis üyelerimiz, kadın ve gençlik kollarımız ile birlikte tek vücut gibi çalışmalıyız. Her bir üyemiz ile birlikte hep birlikte  Mersin'i bir adım öteye götürmenin gayreti içerisindeyiz ve bu gayrette olmaya devam edeceğiz.  Türkiye'de ve  Mersin'de güçlü kadrolarımız ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ben herkese ziyaretlerinden dolayı tek tek teşekkür ediyorum. Hep birlikte, 'durmak yok yola devam' diyerek çalışmalarımızda başarılar diliyorum."

kaynak(sondakika)