Mersin'in Yenişehir İlçesinde meydana gelen feci olayda, Halil İbrahim A. isimli cani, karısını benzin döküp yaktı. Vücudunun %65'i yanan ve durumu ağır olan ve hayati tehlikesi devam eden talihsiz kadının tedavisi sürüyor.

SENİ DE BABANI DA ÖLDÜRÜRÜM

Elimize ulaşan bilgiye göre, Mersin'in Yenişehir İlçesinde meydana gelen feci olayda, kocasının uyuşturucu ekimi ve satışı yaptığını öğrenen 25 yaşındaki 3 çocuk annesi, Emine A. kocasına bu kötü işi yapmaması konusunda ithamda bulundu ve babasına söylemekle tehdit etti. Bunun üzerine çılgına dönen Halil İbrahim A. isimli cani adam, Önce eşi, Emine A.'yı ''babana söylersen senide babanı da öldürürüm'' diye tehdit etti. Babasına zarar gelmesinden korkan kadın, eşinin yaptığı bu işi kız kardeşi ile paylaştı. Geçen pazar aynı binada oturan komşuları evin damına çıkmak isteyince karı ve koca arasında tartışma başladı. Halil İbrahim A. 'dama bizden başka kimse çıkmayacak' dedi. Eşi Emine A. ise burada pis işlerini yapmamasını istedi.

BENZİN ALDI GELDİ

Daha sonra kardeşi ile dışarı çıkan cani koca 1 pet şişe benzinle eve gelerek eşini ve evi ateşe verdi. Vücudunun % 65'i yanan ve genel durumu kötü olan talihsiz kadın Adana'da tedavi altına alınırken, elleri yanan cani koca ise polise verdiği ifadesinde suçunu kabul ederek pişman olduğunu ifade etti.

kaynak(sondakika)