Mersin'de yaşayan ve Adli seçim bürosunda görevli memur olan 31 yaşındaki genç adam, girdiği borç bunalımı yüzünden canına kıydı. Kiraladığı araçta kafasına sıktığı tek kurşunla hayatını kaybeden Cesur Arslan'ın cenazesi otopsi için hastane morguna kaldırıldı.

GENÇ YAŞTA CANINA KIYDI

Elimize ulaşan bilgiye göre, Adnının Cesur Arslan olduğunu öğrendiğimiz 31 yaşındaki genç adam girdiği borç bunalımından çıkamayınca canına kıydı. Mersin Adli Seçim Bürosu'nda memur olan genç adamın ani ölümü şok etkisi yarattı. 

AVLANMAYA GELEN VATANDAŞ GÖRDÜ

Bugün sabah saatlerinde balık avlamak için Çamlıbel semtindeki Mersin Balıkçı Barınağı arkasına gelen vatandaşlar bir araç içerisinde cesedi görünce durumu hemen polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen Cinayet Büro Amirliği ekipleri, yaptığı incelemede, araç içerisinde bir tabanca ve not yazılı bir kağıt buldu. Şahsın Yapılan araştırmasında  Mersin Adliyesi Toroslar Seçim Bürosunda görevli Cesur Arslan olduğu öğrenildi. 

ÇOK FAZLA BORCUM VAR

Not yazılı kağıtta, çok fazla borcunun olduğunu, araç alım, satım işinde başarılı olamadığını ve bu borçları ödeyemediği için intihar ettiğini yazan genç adam'ın cenazesi otopsi için Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

kaynak(sondakika)