Tarsus Tenis Kulübü tarafından Bu yıl 7.'si düzenlenen  ve 20 Ülkeden 62 tenisçinin katıldığı Uluslararası 10 bin dolar ödüllü erkekler tenis turnuvası şampiyonu, İtalyan raket Riccardo Bellotti oldu.

TURNUVA ŞAMPİYONU, İTALYAN RAKET OLDU

27 Haziran-3 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşen turnuva son derece çekişmeli karşılaşmalara sahne olurken izleyiciler ve diğer sporcular turnuvadan büyük zevk aldıklarını ifade ettiler. Gerçekleşen turnuva hakkında açıklamalarda bulunan Tarsus Tenis Kulübü Başkanı Ferit Çetiner,"Bir hafta boyunca turnuvamıza 20 ülkeden gelerek katılan tenisçiler ile birlikte zaman geçirdik, tenisçilere Tarsus'u gezdirerek tanıtma fırsatını yakaladık. Bu sezon bölgemizde yaz turnuvası düzenleyen tek kulüp olduk, bu durum bizim için ayrı bir başarı ve gurur kaynağı oldu" ifadelerini kullanırken,

Turnuvada Şampiyon olan  İtalyan raket Riccardo Bellotti, "Şampiyon olmanın sevinci ile birlikte benimle karşılaşan Ruben Ramırez Hidalgo'yu tebrik ediyorum, bizleri bu turnuvada bir araya getiren Tarsus Tenis Kulübü yöneticilerine teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

kaynak(sondakika)